Rakstu un stāstu

11. autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkurss.

Par spīti lietum un ne īpaši vasarīgai temperatūrai, Ventspils Pašvaldības SIA “Ventspils Reiss” teritorijā, šodien notika nu jau 11. autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkurss.

Šodien aizvadīta 1.kārta. Papildus, atzīmējot PSIA “Ventspils Reiss” divdesmit gadus, notika arī atvērto durvju diena, kur ikviens interesents varēja iepazīties ar autobusu parka darbību. Uzņēmuma komanda priecājās, ka interesi par konkursu izrāda ne tikai vietējie, bet arī citu novadu iedzīvotāji. Lai iepazītu uzņēmuma darbu un autobusa vadītāja, kā arī citas profesijas, kas nepieciešamas transporta nozarē, ceļu līdz Ventspilij bija mērojuši arī trīs jaunie kandavnieki.
Iespējams, ka kāds no viņiem kādreiz kļūs par autobusa vadītāju.

Sacensību dalībniekiem bijā jānodemonstrē savas prasmes lielu un mazu autobusu vadīšanā, izpildot tādas figūras kā Leņķis:

Tunelis:

Pietura:

Tehniskā zona:

Garāža:

Un arī daži citi posmi, kurus visi pieveica lieliski, neskatoties uz pasliktinātu redzamību lietus dēļ.

Zināmi arī šīs dienas labākie.
Braucienos ar lielas ietilpības autobusiem šodienas labāko rezultātu uzrādīja Pāvels Bessonovs.

Aiz viņa palika Ojārs Ivasks ar otro labāko rezultātu

3. un 4. vietu ar vienādu punktu skaitu dalīja Gunārs Pakārklis un Māris Gūtmanis.

Mazo autobusu grupā šodien vislabāk veicās Jurģim Jaunbelzējam, kurš aiz sevis atstāja Pāvelu Bessonovu un Aleksandru Čaikovu.

Sacensību 2. un 3. kārta notiks tuvāko nedēļu laikā, un uzvarētāji tiks godināti Autotransporta darbinieka dienā oktobrī.

Liels paldies PSIA “Ventspils Reiss” komandai par laipnu uzņemšanu, iespēju visu apskatīt un arī par fantastisku zupu. Panākumus un drošu braukšanu autobusu vadītājiem un valdei ne tikai šajā jubilejas gadā, bet arī turpmākajos divdesmit. Un ne tikai!

Comments on 11. autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkurss.

  • setra

    Varu dažas bildes sev aizvilkt?

    • https://www.bikovs.lv Bikovs

      Droši.