Saziņa un kontakti

Lasītājs var pajautāt – Vai šis ir tas pats Bikovs, nevis kāds cits?
– Jā. Ir tas pats.

Kā būt drošam? Loģiski, ka pieeja šai lapai ir tikai man un tāpēc, lūk, ir saraksts ar saziņas iespējām, kurām tikai man ir pieeja. Ja kaut kur jūs redzat, ka manā vārdā tiek kaut kas teikts un paziņots, tad droši var pārbaudīt, vai links uz to resursu ir šeit.

Vispareizāk sazināties šeit komentāros. Nospiežot uz kādu no soctīkliem pie komentāriem, varēsiet ierakstīt. Es gribu komunicēt ar reāliem cilvēkiem. Tāpēc piesiešana soctīkliem. Bet, ja ko plašāk gribas uzrakstīt, poēmu vai vēl ko lielāku, tad labāk izmantot zemāk redzamos saziņas veidus:

Nemainīgs instruments, kuru es personīgi vienmēr lasu un pats arī atbildu, ir mans e-pasts: redakcija@bikovs.lv
To es vienmēr lasu pats, ieskaitot spam mapīti. Ja dienas/pāris laikā, neatbildu no vārda “vispār”, nevajag drukāt vēl un vēl. Tas vienkārši nozīmē, ka kaut kas starp mums nav īsti labi.

Otrais un ātrākais saziņas veids ir mans Twitter: @bikovslv
Čatiņā es atrodos 24h diennaktī. Uz desktopa man vienmēr atvērts Tweetdeck Pipels masks sapisa rīku, tāpēc tikai telefonā vienmēr. Twitterī es rakstu pats, tur nekad nav reklāmas.
To saziņās instrumentu es mīlu tik ļoti, ka pat ieliku mīļo čatiņu portāla labajā pusē. →→→→→→

Ejot laikam līdzi, ir atvērts arī lapas kanāls Telegram messendžerī, kas ir ērts rīks, sekojot jaunumiem no telefona.
Tur plānoju publicēt tiešraides no pasākumiem un notikumiem. Slēdzamies klāt: https://t.me/bikovslv

Dažreiz visādas muļķības un videoapskatus iemetu YouTube. Tur plānā ar laiku tas, kas nebūs šeit Te var piesekot.

Mastodon, kas savieno visādus čatiņus, kuri dzimst tā kā sēnes pēc lietus, uz kārtēja “Twitter mirst” viļņa, grib backlinku. Nu tad lai ir: Mastodon

Vēl te tagad, uz kārtēja “Twitter mirst” viļņa, izveidojies arī Bluesky, bet tur tāda pati situācija kā ar augstāk minētu Mastodon. Var sekot, bet kontentu negarantēju.

Protams, ar lielāko prieku gaidīšu jūs arī Facebook. Pievienojamies: Andrejs Bikovs 2023. lietot Facebook ir kauns. Nav vairs.

Biju veiksmīgi izdzēsies no draugiem el ve, lai neraudātu no reklāmas tonnām. Bet tad sapratu – tur taču ir aplikācija, kas palīdz jums komentārus rakstīt šeit un autorizēties. Tāpēc atkal esmu draugos. Teorētiski. Gandrīz tur neeju.
– Klausies Andrej, ir 2019. gads. Kurš to portālu vēl lieto? Pareizi. Tur esoša auditorija ir pāris desmiti imigrantu pensionāri un pāris skolnieki. Nahrenizēju gan savu profilu, gan arī autorizācijas iespēju. Nav es draugos vairs.

Neticami, bet fakts. Man pat ir Instagram. Es nezinu, kā viņš ir tapis, bet ir. Interesentiem sekot iespējams interesantākai bilžu lentei par visu, kas ir apkārt. Sekojam: bikovslv bija privātais instagram, kam vairs nav ne mazāka sakara ar latviski runājošo “general public”. Tie kas man tur palilka, tie jau noteikti sen atsekoja, jo nav interesanti.

Nevaru paiet garām arī lielākajam pirātiskās mūzikas servisam jeb krievu soctīklam Vkontakte. Reti, bet tiek izmantots. Tur pārsvarā tiek translēts Instagrams tiem, kuri nezin angļu vai latviešu valodu. Arī jociņi. Pārsvarā krievvalodīgajiem. Tik reti izmantoju, ka pat nezinu, kā nomainīt šo id261994081 uz vārdu.
Deaktivizets. Apnika.

Eksistē arī Skype, kas jau kopš 2005. gada ir nemainīgs: nighttrain.ent
Un protams, Whatsapp. Kuram lai sakomunicet, vajag manu telefona numuru. Bet tiem, kam tiešām vajag manu numuru, tiem jau ir.

Vienvārdsakot, ja vajag, ikviens ar mani atradīs veidu kā sazināties.
Sanita vispār man raksta ziņās caur Swarmapp, un viss ir cool Swarmapp savu atdzīvoja. Tur es arī nav.

Principā tā. Ja es kaut kur vēl būšu internetā, links uz to vietu obligāti parādīsies šeit.