Projekti, Draugi un Partneri

Esmu daudzu un dažādu projektu autors, līdzautors un visādi atbalstu daudzus sakarīgus un interesantus resursus ar organizācijām. Nepārtraukti fotografēju ziņas, notikumus un katastrofas, kā arī taisu ziņas dažādam bilžu aģentūrām un regulāri publicējos masu mēdijos. Jau tagad šeit var redzēt daļu no tā visa. Daļu, jo slinkuma un arī laika trūkuma vadīts, visu es vēl neesmu nopublicējis.

Tomēr nevar šo to neuzskaitīt jau tagad.
Pats galvenais un interesantākais dzīves projekts ir mans NTEG.
Par šo lietu nevar stāstīt īsumā. No 2005 gada dažādi ar izklaidi un tirdzniecību, bet uz priekšu. Nu jau Anglijā.
Ļoti drīz šeit būs atsevišķa sadaļa, kur varēs iepazīties ar piedāvātu pakalpojumu klāstu, padarīto darbu, pasākumiem, un visu ar ko nodarbojamies.

Otra lieta – aktīvi iesaistos LV pašvaldību konkursos par pilsētas plānošanu, labiekārtošanu un iepirkumiem. Radot un pārliecinot kā vajag, nevis ķeksīša dēļ, kā daži citi aktīvisti Twitterī. Domes deputāti man par to paldies saka un apbalvo. Par katru labiekārtošanas projektu lasāms un apspriežams būs tieši šeit.

Sabiedriskais transports. Es pat teiktu ka Latvijā nav autobusa, pie kura šādi vai tādi, Bikovs nebūtu pielicis roku.
Hobijs no bērnības, kas pārauga dažādos proejktos un darbos. Sākot ar dalību Latvijā pirmā WiFi ierīkošanā Liepājas starppilsētu autobusos, līdz pasaules autobusu foto klubam Busphoto.club
Par autobusiem plašāk, sadaļā Transporta Lietas.

Saabing. 2013. gadā, manā dzīvē ienesas Saab. Un aiznesa tālēs ar devīzi “Fly – Dont conut the miles going by”.
9-5. Labākais auto pasaulē. Dažādu apstākļu dēļ, nu jau ceturtais pēc kārtas. Mana mīlestība pret to ir tik liela, ka mums pat piedzima 9-5 klubs.
Interesentiem: Saab95.club

Atrodoties ceļojumos, netiek aizmirsts arī par interesēm.
Teiksim, par pilsētu un militāro pētniecību kopā ar “Diggers Team Latvia”.
Nesanāk pārāk daudz piedalīties ekspedīcijās, bet draudzējamies, darbojamies, un ar lielu interesi sekoju līdzi un rekomendēju pie iepazīšanas. Diggers el vē

Protams, nevar taču dzīvot, nezinot kā iet citiem. A jā nu labāk par mani? Tāpēc gan pats regulāri lasu, gan arī jums rekomendēju iepazīties ar citu Latvijas blogu un dienasgrāmatu saturu.
Uldis Rozenfelds veido lielisku kopsavilkumu pie sevis, Balta runča blogāres apskatā

Nu un sakarā ar bildēm. Iedosi?
Man bieži jautā: – “Andrej, iesaki kādu fotogrāfu. Pie mums tu atnāksi tikai tad, kad atomkarš notiks”.
Atbildu. No visas sirds varu rekomendēt Poriņu ģimenes fotostudijas darbus un projektus. Iesaku gan sazināties un sakomunicēt par bildēm, gan arī vispār: porini-foto.lv
Es tiešām sacacošos uz fotografēšanu tikai tad, kad kaut kas sprāgs.

Tā. Sākumam pietiks. Stay tuned.