Projekti, Draugi un Partneri

Esmu daudzu un dažādu projektu autors, līdzautors un visādi atbalstu daudzus sakarīgus un interesantus resursus ar organizācijam. Nepartraukti fotografēju ziņas, notikumus un katastrofas, kā arī taisu ziņas dažādam bilžu aģentūrām un regulāri publicējos masu mēdijos.
Linki uz publikācijām un bilžu arhīvs pilnībā, seko drīz.

Tomēr nevar šo to neuzkaitīt. Pats galvenais un interesantākais mans projekts ir NTEG.
Par šo lietu nevar stāstīt īsumā. Ļoti drīz šeit būs atsevišķa sadaļa, kur varēs iepazīties ar piedāvātu pakalpojumu klāstu, padarītio darbu, par izklaidi, ap to un visu ar ko nodarbojamies.

Papildus, aktīvi iesaistos LV pašvaldību konkursos par pilsētas plānošanu, labiekārtošanu un iepirkumiem, radot un pārliecinot kā vajag. Nevis ķeksīša dēļ. Domes deputāti man par to paldies saka un apbalvo. Par katru projektu lasāms un apspriežams būs tieši šeit.

Atrodoties ceļojumos, netiek aizmirsts arī par interesēm.
Teiksim, par pilsētu un militāro pētniecību kopā ar Diggers Team Latvia.
Nesanāk pārāk daudz piedalīties kopā ekspedīcijās, bet ar lielu interesi sekoju līdzi un rekomendēju pie iepazīšanas. Diggers el vē.

Savā ziņa hobijs, kurš liekas dīvains, bet autobusu braucēju klubs ir vēl viens no projektiem, kurā es aktīvi darbojos. Uzzināt visu par autobusiem, maršrutiem, vēsturi un visu kas saistīts ar sabiedrisko transportu – laipni lūdzu šeit. Autobusu foto, un datu bāze.

Protams, nevar taču dzīvot nezinot kā iet citiem. A jā nu labāk par mani? Tāpēc gan pats regulāri lasu, gan arī jums rekomendēju iepazīties ar pārdomām un dzīves pieredzi, atrodoties vienlaikus Latvijā un Krievijā un vienkārši, pozitīvo novēlēt Gitai, viņas Goalies Girlfiend blogā.

Man bieži jautā: – “Andrej, iesaki kādu fotogrāfu. Pie mums tu atnāksi tikai tad, kad ātomkarš notiks”. Atbildu.
No visas sirds varu rekomendēt Poriņu ģimenes fotostudijas darbus un projektus.
Iesaku gan sazināties un sakomunicēt par bildēm, gan arī vispār. porini-foto.lv

Sākumam pietiks. Stay tuned.

Satura un bilžu īpašnieki - Andrejs Bikovs un NTEG, ja nav norādīts citādi.
Visi foto materiāli ir aizsargāti ar oriģinālu failu EXIF datiem, kas ļaus resursa autoriem griezties atbildīgās iestādēs, ja tie tiks modificēti, lai slēptu avotu un autorus.
Redakcija - Tingela
© Bikovs.lv 2011-2019