Projekti, Draugi un Partneri

Esmu daudzu un dažādu projektu autors, līdzautors un visādi atbalstu daudzus sakarīgus un interesantus resursus ar organizācijām. Nepārtraukti fotografēju ziņas, notikumus un katastrofas, kā arī taisu ziņas dažādam bilžu aģentūrām un regulāri publicējos masu mēdijos. Jau tagad šeit var redzēt daļu no tā visa. Daļu, jo slinkuma un arī laika trūkuma vadīts, visu es vēl neesmu nopublicējis.

Tomēr nevar šo to neuzskaitīt jau tagad.
Pats galvenais un interesantākais dzīves projekts ir mans NTEG.
Par šo lietu nevar stāstīt īsumā. Ļoti drīz šeit būs atsevišķa sadaļa, kur varēs iepazīties ar piedāvātu pakalpojumu klāstu, padarīto darbu, un visu ar ko nodarbojamies.

Otrais mans lepnums ir autobusu fotografēšanas, un transporta izpētes hobijs no bērnības, kurš pārauga pirmajā Latvijas pasažieru autotransporta informatīvā resursā.
Uzzināt visu par pasažieru autotransportu, maršrutiem, vēsturi un visu kas ar to saistīts – Portāls eBus.lv

Tā paša projekta ietvaros, sadarbībā ar čehiem, Latvijas pieturas tika pievienotas, iespējams labākām Eiropā autobusu/vilcienu/lidmašīnu biļešu iegādes servisam Bus network. Tajā gan es pats biļetes pērku saviem ceļojumiem un braucieniem, gan jums iesaku.
Cenas nebeigs pārsteigt, izmantojot servisu Infobus Europe.

Papildus, aktīvi iesaistos LV pašvaldību konkursos par pilsētas plānošanu, labiekārtošanu un iepirkumiem. Radot un pārliecinot kā vajag, nevis ķeksīša dēļ, kā daži citi aktīvisti Twitterī. Domes deputāti man par to paldies saka un apbalvo. Par katru labiekārtošanas projektu lasāms un apspriežams būs tieši šeit.

Atrodoties ceļojumos, netiek aizmirsts arī par interesēm.
Teiksim, par pilsētu un militāro pētniecību kopā ar “Diggers Team Latvia”.
Nesanāk pārāk daudz piedalīties ekspedīcijās, bet draudzējamies, darbojamies, un ar lielu interesi sekoju līdzi un rekomendēju pie iepazīšanas. Diggers el vē

Protams, nevar taču dzīvot, nezinot kā iet citiem. A jā nu labāk par mani? Tāpēc gan pats regulāri lasu, gan arī jums rekomendēju iepazīties ar citu Latvijas blogu un dienasgrāmatu saturu.
Uldis Rozenfelds veido lielisku kopsavilkumu pie sevis, Balta runča blogāres apskatā

Nu un sakarā ar bildēm.
Man bieži jautā: – “Andrej, iesaki kādu fotogrāfu. Pie mums tu atnāksi tikai tad, kad atomkarš notiks”.
Atbildu. No visas sirds varu rekomendēt Poriņu ģimenes fotostudijas darbus un projektus. Iesaku gan sazināties un sakomunicēt par bildēm, gan arī vispār: porini-foto.lv
Es tiešām sacacošos uz fotografēšanu tikai tad, kad kaut kas sprāgs.

Tā. Sākumam pietiks. Stay tuned.