Iepazīsimies

Sveiki! Ja jūs šeit nesen, tad mani sauc Andrejs.
Parasts cilvēks, foto žurnālists, blogeris un sabiedriskais darbonis ar pozitīvu domāšanu un savu pieeju ikdienai, jo:

Kā jau daudzi citi, es arī jaunībā uz barikādēm biju gatavs iet. Bet tad tika pabeigta skola un saņemta pase.
Atskatoties uz saviem klases un koledžas biedriem, kuri ap to laiku jau paspēja saprecēties, sadzemdēt, pašķirties un, sēžot pie sasistiem traukiem, vainoja dažādus ārzemju specdienestus/valdību/NATO/agresiju no austrumiem un rietumiem (vajadzīgo pasvītrot) pie savām neveiksmēm, sapratu, ka gribu ko citu. Tāpēc aizbraucu pats savām acīm skatīties pasauli. No tā brīža process ir neapturams.

Es ieraudzīju, ka patriotisms ar labklājību ir ne tikai bļaušana internetā par to, cik viss ir slikti. Tas nav arī vienam otru ēšana bez sāls. Un tam nav nekāda sakara ar mēslu liešanu vienam uz otru vai citu vainošanu nelaimēs. Izrādījās, labklājība ir izsmēķi līdz urnai aiznest, nenometot pie ieejas. Labklājība ir sakārtots sabiedriskais transports, kurā var iekāpt no atbilstošas apmales un kurš kursē pēc saraksta. Labklājība ir komunālo dienestu darbība, sniegu ziemā tīrot un sabiedriskas platības uzkopjot vasarā. Patriotisms ir visiem kopā panākt, lai viss darbojas. Nevis, vicinot karogu, internetā bļaut par nodevējiem.

Principā tāpēc arī ir izveidots šīs blogs. Ceļojot man ir sakrājies vagons un maza piekabīte ar informāciju, bildēm, paraugiem. Tāpēc loģiski, ar to visu arī gribu dalīties. Kā arī ar ikdienā notiekošo, kas trāpās kameras objektīvā vai kāda tēma tiek noklausīta.
Tāpēc laipni aicināti justies ka mājās. Izteikt viedokļus, iesaistīties diskusijās, dalīties ar redzēto un arī uzzināt visu ko interesantu. Pat to, ko citi parasti neapspriež.

Jā. Ne viss manis teiktais vai attēlotais var patikt. Tāpat bildēs jūs nekad neatradīsiet standarta ceļvežu apskatus, tekstos nebūs šablona atrunu. Es cenšos neizlaist nekādas detaļas un saukt lietas īstajos vārdos. Šeit es dalos ar iespaidiem, novērojumiem un idejām. Pieņemt to visu vai nē – katrs izdomā pats.

Bikovs. Standartā. Pozitīvais un negatīvais. Pasākumi un ikdiena. Ceļojumi un reportāžas. Kā arī daudz kas cits un ne tikai.

– Tiešām tas pats Bikovs?
Protams. Tas pats.