Rakstu un stāstu

Iedosi bildes?

Lai šīs ieraksts paliek šeit uz visiem laikiem.

Pēc katras fotografēšanas, es atgriežos ar 300/400 bildēm standartā. Pirmā vieta kur bildes nonāk, ir šīs blogs. Jāseko līdzi, un bildes no šejienes var droši ņemt personīgai lietošanai.

Otrie, kas prioritāri tiek pie bildēm, ir ziņu aģentūras. Tālāk, atkarībā no fotografēšanas, bildes tiek nodotas dalībniekiem. Piemēram, jā galvenās lomās pasākumā bija deju kolektīvs, loģiski, ka bildes tiek viņiem ar prioritāti. Vai arī koncerts. Tad mākslinieki iegūst bildes.

Jā simts procentus atcerās, ka esmu fotografējis kādu draudzeni, brāli, kaimiņu utt., praktiski sejā, bet uz lūgumiem neesmu atsūtījis kādu bildi, tad parasti šādai rīcībai ir tikai viens vienīgs iemesls:- Bilde man likās neinteresanta sākotnēji, un tā ir nonākusi “Recycle bin” jau ilgi pirms man bija atrakstīta vēstule.
Lai nebūtu jāsūta desmitiem vēstuļu (pārsvarā es pats atrodu galvenos reportāžu varoņus) jāpiedalās pilsētu sabiedriskā dzīvē aktīvāk, jo es parasti esmu visur.

Savukārt, jā ir vēlme garantēti saņemt savas bildes vienmēr, tad lūdzu padoms. Latvijā darbojas pilns ar fotogrāfiem, kuru profils un darbība ir foto sesijas. Pasūtiet pie viņiem sesijas, un bildes būs. Varu arī numurus iedot, jā pēkšņi nestrādā internetā meklētāji 😉