B11 OVS

Vobšem tā mīļie. Kā jūs, iespējams, zināt, man tuvojas dzimšanas diena. Un, kā mēs visi zinām, Saab entuziastam nav labākas dāvanas par kaut ko, kas saistīts ar Saab, lai padarītu dzimšanas dienu īpaši īpašu. Un ir atrasta lieta, kura izšaus varavīksnes pa ausīm, tikko to saņems rokās – personalizēta numura zīme B11 OVS.

Jūs jau savilkat punktiņus? Ja? B11 OVS numurs angļu fontā būs “Bikovs” ar nedaudz aizpūstu burtu “K”. Ar Saabu taču lido. Vējš un tā 🙂

Sanāksim kopā un padarīsim šo dzimšanas dienu neaizmirstamu! Jebkurš ieguldījums, neatkarīgi no summas tiks augsti novērtēts. Un, ja mēs savāksim vairāk nekā vajag, kopīgi izvēlēsimies labdarības fondu, lai ziedotu liekos līdzekļus.
Vai mēs varam to īstenot? Bez variantiem. Jūs taču man ir labākie!!!

Vācam 300 naudiņas un ja savāksim, tas būs pirmais šāda veida numurs, kuram sametas kolektīvi.
Esmu 23 gadu ar internetu, un šādu lietu vēl nebija. Bija viss kas cits, bet ne auto numurs.

Iepriekšejo reizi kad mēģinājam, sadzirdēju par drausmīgam banku un paypal komisijam, kad daži no jums gribēja piemest kapeiciņu sekojot pēc pirmā twitter linka, bet bankas pēkšņi prasīja divus Eiro par neko. Tāpēc lūk. Zemāk ir droša ziedojumu forma, kurā varēsiet izdomāt, atstāt komisiju manā ziņā vai segt, kā arī veikt maksājumu netērējot laiku.

Pasaules uzticamais maksājumu procesors “Stripe” ļauj droši samaksāt jebkuru summu no jebkuras vietas pasaulē, aizpildot minimālu informācijas apjomu drošajā maksājuma formā. Un Bikovs ne tikai neredz un neuzzin nekādus sensitīvos datus, bet arī atbalstītāja vārdu var nerakstīt zemāk, ja nu ļoti grib 😉

Pievēršat uzmanību ka adreses joslā ir redzams atslēdziņas simbols, adrese sākas ar https:// (tas nozīmē, ka savienojums ir drošs), un droši spiediet uz pogas zemāk, lai atbalstīt šo manu trako plānu:

Par visu numurzīmes iegūšanas procesu, informācija un atskaites būs pieejami gan šeit, gan twittertredā šajā twitter tredā.

Pateicos jau ieprieks.