B11 OVS

Vobšem tā mīļie.
Vispirms, paldies par interesi atbalstīt manu ideju savākt 300 naudiņas, lai Andrejs tiek pie pilnīgi foršas, super, izcilas numurzīmes, ko uzlikt manam Saabam.

B11 OVS angļu fontā būs mega, un tas būs pirmais šāda veida numurs, kuram sametas kolektīvi.
Esmu 21 gadu ar internetu, un šādu lietu vēl nebija. Bija viss kas cits, bet ne auto numurs.

Otrkārt, es jūs sadzirdēju par drausmīgu paypal komisiju, kad daži no jums gribēja piemest kapeiciņu sekojot pēc pirmā twitter linka, bet paypal pēkšņi prasīja divus Eiro par neko, tāpēc lūk. Zemāk ir droša ziedojumu forma, kurā varēsiet izdomāt, atstāt komisiju manā ziņā vai segt, kā arī veikt maksājumu netērējot laiku.

Pasaules uzticamais maksājumu procesors “Stripe” ļauj droši samaksāt jebkuru summu no jebkuras vietas pasaulē, aizpildot minimālu informācijas apjomu drošajā maksājuma formā. Un Bikovs ne tikai neredz un neuzzin nekādus sensitīvos datus, bet arī atbalstītāja vārdu var nerakstīt zemāk, ja nu ļoti grib 😉

Pievēršat uzmanību ka adreses joslā ir redzams zaļš vai pelēks atslēdziņas simbols, adrese sākas ar https: // (tas nozīmē, ka savienojums ir drošs), un droši spiediet uz pogas zemāk, lai atbalstīt šo manu trako plānu:

Par visu numurzīmes iegūšanas procesu, informācija un atskaites būs pieejami šajā twitter tredā.
A jā nauda savāksies vairāk, tad pārejo ziedosim kādām fondām, ko ar jums kopīgi izvēlēsimies. Pateicos jau ieprieks.
Jūs man ir labākie!!!